Asystent / Starszy Asystent w Dziale Audytu

W związku z dynamicznym rozwojem naszych biur w Warszawie i w Krakowie, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Asystent / Starszy Asystent  w Dziale Audytu

Opis stanowiska:

Udział w projektach badania sprawozdań finansowych klientów Mazars z różnych sektorów gospodarczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w audycie zewnętrznym
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego i/lub jęz. francuskiego lub jęz. niemieckiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Duża kultura osobista

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Ciekawe szkolenia
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem socjalnym

Jeżeli uważasz, że ta oferta skierowana jest do Ciebie, aplikuj poprzez naszą stronę internetową.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.