Asystent/ka w Dziale Usług Księgowych

Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów Finansów i Rachunkowości lub osób zainteresowanych rozwojem kariery w księgowości. Miejsce pracy: biuro Mazars w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • księgowanie wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • przygotowywanie dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego lub j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Dyspozycyjność w ramach pełnego etatu
  • Samodzielność, komunikatywność, rzetelność oraz zaangażowanie
  • Znajomość programu Excel
  • Znajomość programów księgowych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

Oferujemy:

  • Pracę w  firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna Enel-med, karta Multisport, ubezpieczenie NNW)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

Jeśli uważasz, że powyższa oferta skierowana jest do Ciebie, aplikuj wypełniając formularz dostępny po kliknięciu.

Dołączając do naszego zespołu znajdziesz się w centrum wydarzeń biznesowych współpracując z naszymi kierownictwem oraz klientami: dużymi, średnimi i małymi przedsiębiorstwami działającymi w branży bankowej, ubezpieczeniowej, produkcyjnej i w innych sektorach gospodarki. Ustawiczny rozwój poprzez udział w interesujących projektach i szkoleniach, pozwoli Ci na zachowanie otwartości umysłu i ciągłe odkrywanie zmieniającego się świata biznesu. Świata, w którym pomożemy Ci połączyć odpowiedzialność oraz zaangażowanie z satysfakcją z odnoszonych sukcesów.