Senior w Zespole Audytu Instytucji Finansowych (Towarzystwa Ubezpieczeniowe lub Banki)

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura w Warszawie, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Senior w zespole Audytu Instytucji Finansowych (Towarzystwa Ubezpieczeniowe lub Banki)

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cechuje profesjonalizm i pasja wykonywanego zawodu, które pragną podzielić się zdobytym doświadczeniem jak również doskonalić swoje kompetencje w obszarze audytu.

Opis stanowiska:

  • Udział oraz prowadzenie projektów audytowych instytucji finansowych w zakresie badania sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji dotyczących prowadzonych prac
  • Zarządzanie pracą, opieka merytoryczna oraz delegowanie zadań asystentom oraz stażystom
  • Regularny kontakt i współpraca z klientami firmy

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów w obszarze audytu Towarzystw Ubezpieczeniowych i/lub Banków
  • Znajomości polskich standardów rachunkowości, znajomość standardów międzynarodowych będzie dodatkowym atutem
  • Gotowości do uzyskiwania uprawnień Biegłego Rewidenta,
  • Dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Wsparcie w uzyskiwaniu uprawnień Biegłego Rewidenta (refinansowanie egzaminów, dni wolne na naukę)
  • Ciekawe szkolenia organizowane w kraju i za granicą
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym  (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie NNW)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz rejestracyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.