Specjalista ds. Kadr i Płac w Dziale Outsourcingu Usług Kadrowo-Płacowych

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura w Warszawie aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac dla pracowników
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • prowadzenie administracji personalnej
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, PDOF, GUS, PFRON
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych
  • współpraca z działem usług księgowych
  • wykonywanie dodatkowych usług kadrowo-płacowych dla klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • min. 2 lat doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi
  • doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik
  • umiejętności obsługi systemu: Symfonia Forte
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • doskonałej organizacji pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności i dużej kultury osobistej

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • dobrą atmosferę pracy

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta pracy, aplikuj wypełniając formularz dostepny po kliknięciu "Aplikuj".