Stażysta/ka w Dziale Komunikacji i Marketingu

Jeżeli jesteś studentem/studentką lub absolwentem/absolwentką kierunku PR, marketingu i zarządzania lub dziennikarstwa oraz szukasz ciekawych i kreatywnych wyzwań, masz w sobie morze energii i mnóstwo pomysłów - ta oferta jest dla Ciebie!

Czas trwania stażu: 6 miesięcy

 Do naszego biura w Warszawie aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu w projektach komunikacyjno-marketingowych
  • udział w aktualizacji strony internetowej/profili w mediach społecznościowych
  • tworzenie raportów z monitoringu mediów
  • wsparcie w pisaniu materiałów prasowych, przygotowywaniu publikacji i prezentacji
  • wsparcie w organizacji eventów oraz udział w wybranych wydarzeniach
  • tworzenie i aktualizacja baz danych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • otwartość na nowe doświadczenia i wyzwania
  • kreatywność
  • "lekkie pióro" i umiejętność redagowania tekstów
  • sprawna obsługa pakietu MS Office i bardzo dobra orientacja w internecie
  • samodzielność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, jęz. francuski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z czołowych firm audytorsko-doradczych w Polsce
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach

Termin nadsyłania aplikacji upływa 28 lutego 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.