Zmiany w podatku od towarów i usług oraz praktyczne problemy na przykładach.

Mazars serdecznie zaprasza na szkolenie w zakresie podatku VAT, które odbędzie się 4 grudnia 2014 r. w siedzibie Mazars w Warszawie przy ul. Pięknej 18.

Dnia 25 lipca br. Parlament uchwalił zmianę przepisów ustawy o podatku od towarów i usług, która zacznie obowiązywać z dniem 1 stycznia 2015 r.

Ponadto Ministerstwo Finansów pracuje nad projektem kolejnej nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług, której wejście w życie planowane jest również na 2015 r.

Na szkoleniu Kinga Baran, doradca podatkowy i menedżer w Dziale Doradztwa Podatkowego Mazars, omówi także zmiany w podatku od towarów i usług, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2014 r. oraz bieżące kwestie podatkowe.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy dyrektorów finansowych, główne księgowe, osoby zajmujące się rozliczeniami podatkowymi w firmach, a także osoby zainteresowane pozyskaniem wiedzy na temat zmian w przepisach dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych.

 

Ramowy Program Szkolenia (9:30 - 15:00)

  • Zmiany w podatku od towarów i usług, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2015 r.
  • Zmiany w podatku od towarów i usług, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2014 r. oraz bieżące kwestie podatkowe – w świetle interpretacji i aktualnego orzecznictwa.

Szczegółowe informacje znajdują się na zaproszeniu, które można pobrać poniżej.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony i odesłać go na adres podany w formularzu.

Documents

Zaproszenie - VAT - 4.12.2014
Zaproszenie - VAT - 4.12.2014
Formularz Zgłoszeniowy - VAT - 4.12.2014
Formularz Zgłoszeniowy - VAT - 4.12.2014