Mazars członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej

Z przyjemnością informujemy, że Mazars został nowym członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej. Głównym założeniem organizacji jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez wsparcie i reprezentowanie wspólnych interesów firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce.

 „Przystępujemy do Izby w trudnych czasach, które są zarazem czasem fascynujących przemian technologicznych. W czasach, w których e-commerce stał się dla wielu firm głównym kanałem dystrybucji produktów i usług. Jako międzynarodowa firma specjalizująca się w podatkach, outsourcingu księgowym i kadrowo-płacowym, audycie, konsultingu i usługach doradztwa finansowego, chcemy aktywnie uczestniczyć w działaniach Izby, by móc dzielić się naszym doświadczeniem z firmami członkowskimi i pomóc im w skoncentrowaniu się na ich podstawowej działalności”. - mówi Monika Nowecka, Partner, Wiceprezes Mazars w Polsce.

Izba Gospodarki Elektronicznej założona została 2013 roku i zrzesza  blisko 200 polskich oraz zagranicznych podmiotów. Swoje działania opiera na współpracy, wymianie know-how, dostarczaniu rozwiązań technologicznych ,działaniach legislacyjnych oraz reprezentowaniu interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.

Więcej informacji na stronie Izby Gospodarki Elektronicznej.