Mazars członkiem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych

Z przyjemnością informujemy, że Mazars został nowym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych. Celem PSIK jest ułatwianie inwestycji, wspieranie rozwoju sektora private equity/venture capital w Polsce i reprezentacja interesów tego sektora.

Zaproszenie do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych (PSIK) jest dla Mazars zarówno wyróżnieniem, jak i kolejnym krokiem w kierunku aktywnej działalności doradczej na polskim rynku inwestycji kapitałowych. Wykorzystując naszą międzynarodową obecność, doświadczenie w wielu kluczowych dla polskiej gospodarki sektorach oraz szeroki wachlarz usług doradczych, pragniemy być partnerem wspierającym fundusze private equity w transakcjach oraz polski rynek kapitałowy w jego dalszym dynamicznym rozwoju- mówi Jacek Byrt, Partner odpowiedzialny za Dział Doradztwa Finansowego.

PSIK zrzesza inwestorów private equity/venture capital aktywnych w Polsce. Do PSIK należy 46 członków zwyczajnych - przedstawicieli firm zarządzających funduszami venture capital i 81 członków wspierających - firm doradczych działających na rzecz sektora.

Więcej informacji na stronie Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.