Mazars na targach CIFIT

W dniach 8-11 września 2019 roku Mazars jako partner miał przyjemność być gościem najważniejszych i najbardziej prestiżowych targów inwestycyjnych CIFIT organizowanych corocznie w Xiamen, w Chinach.

Targi są największym globalnym wydarzeniem inwestycyjnym zatwierdzonym przez UFI – Union of Foires Internationales, a ich podstawowym zadaniem jest promowanie bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Dotychczas głównym celem organizatorów Międzynarodowych Targów Inwestycji i Handlu było pozyskanie inwestorów i zachęcenie ich do rozpoczęcia swojej działalności w Państwie Środka. Obecnie dają one również możliwość prezentacji ofert handlowych i ułatwienia dwustronnych inwestycji. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Mazars z całego świata. Biuro Mazars w Polsce reprezentował Zhe Qiu, Dyrektor Global China Services (CEE) w Mazars.

W ostatnich 3 latach na targach występuje średnio 3000 wystawców, zaś średnia liczba odwiedzających jest szacowana na 100 tysięcy (pomijając indywidualnie odwiedzających targi), dlatego tym bardziej mamy zaszczyt uczestniczyć w tak znaczącym w świecie biznesu wydarzeniu.