Usługi doradczo-transakcyjne Mazars jednymi z najlepszych w Europie Środkowo-Wschodniej

Rok 2018 był bardzo owocny dla wszystkich zespołów Doradztwa Transakcyjnego Mazars z Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), specjalizujących się głównie w Usługach Transakcyjnych, Wycenie i Finansach Korporacyjnych. Zaufanie naszych klientów pozwoliło nam uplasować się wśród pięciu najlepszych doradców w Mergermarket CEE Accountants League Table.

Od due diligence, wyceny i wsparcia M&A po restrukturyzację nierentownych firm, zespół doradztwa finansowego Mazars (FAS), korzystając ze swoich umiejętności i wiedzy, oferuje sprzedawcom, kupującym i finansistom obsługę każdego aspektu transakcji. Nasz zintegrowany zespół specjalistów CEE przeprowadzi klientów nie tylko przez sam cykl transakcyjny, ale również przez fazę, w której aktualnie się znajdują, a nawet przez całą transakcję w celu analizy firmy i jej potrzeb biznesowych.

„Jesteśmy dumni, że Mazars po raz kolejny znalazł się w gronie najlepszych firm doradztwa transakcyjnego. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom i pogratulować wszystkim zespołom CEE w Mazars.” – powiedział Michel Kiviatkowski, Lider Usług Doradztwa Finansowego CEE i Partner Zarządzający Mazars w Polsce. „Naszym głównym celem jest stworzenie długotrwałej relacji z klientami i dostarczenie im technicznej doskonałości oraz zaufania, których potrzebują. Możemy dostosować nasze usługi do wyjątkowych transakcji, tym samym spełniając wymogi oraz szanując prywatność i zasady etyczne.” – dodał.

Mazars CEE to zintegrowany region, w którym lokalni eksperci tworzą jeden wspólny zespół. Nasza unikalna struktura organizacyjna sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić usługi na jednakowo wysokim poziomie niezależnie od kraju.