Mazars wyróżniony w rankingach Book of Lists 2020-2021

W 25. edycji publikacji „Book of Lists” Mazars zdobył wyróżnienia w kilku kategoriach. Zajął pierwsze miejsce w rankingu firm audytorskich, drugie w rankingu firm doradczych, trzecie w rankingu firm doradztwa podatkowego, a także uplasował się na czwartym miejscu w rankingu firm księgowych.

Book of Lists to wydawany od 25 lat przewodnik po polskim biznesie i gospodarce - prezentuje najważniejsze informacje na temat ponad 1 tysiąca firm z 8 sektorów gospodarki typu B2B: budownictwo i nieruchomości, finanse, usługi dla firm, transport i logistyka, edukacja, IT, turystyka i podróże, gospodarka i przemysł. Zestawienia opublikowane są w postaci rankingów i list alfabetycznych. Rocznik skierowany jest do inwestorów, kadry zarządzającej w polskich i międzynarodowych firmach, dyrektorów oraz menedżerów różnych szczebli, pracowników działów sprzedaży, marketingu, firm konsultingowych, a także przedstawicieli organizacji biznesowych, ambasad i konsulatów zagranicznych w Polsce.

W tegorocznym rankingu firm audytorskich uczestniczyło 11 spółek, w zestawieniu firm doradczych udział wzięło 6 podmiotów z branży, natomiast w rankingu firm księgowych i doradztwa podatkowego do rankingu stanęło odpowiednio 17 i 19 podmiotów. 

Głównym kryterium rankingów była wartość przychodów osiągniętych w 2019 roku.

Michel Kiviatkowski

Bardzo się cieszymy, że kapituła konkursu po raz kolejny doceniła naszą firmę w głównych obszarach naszej działalności. Te sukcesy są miarą naszego zaangażowania na rzecz klientów i wynikiem pracy zespołowej

Michel Kiviatkowski Partner Zarządzający Mazars w Polsce

Chcesz wiedzieć więcej?