Raport Roczny 2012/2013: “Wspólne wyznaczanie nowych dróg”

‘Wspólne wyznaczanie nowych dróg’ to hasło które oddaje filozofię działania Mazars. Wierzymy, że zbiorowa inteligencja jest niezbędna przy tworzeniu długofalowych rozwiązań, które prowadzą do zrównoważonego wzrostu. Najważniejsze liczby, strategia, wywiady, case studies: wszystko, co powinni Państwo wiedzieć, znajduje się w Raporcie Rocznym 2012/2013.

Zobowiązanie do przejrzystości

Spełniając swoje zobowiązanie do wzmacniania finansowej przejrzystości, już dziewiąty rok z rzędu Mazars publikuje swój Raport Roczny, dobrowolnie stosując się do wymogów przejrzystości obowiązujących jego klientów giełdowych.
Raport zawiera zarówno sprawozdanie finansowe Grupy jak i sprawozdanie z przejrzystości działania. Sprawozdanie z działalności przedstawia nasze fundamenty oraz długofalowe plany w pięciu sekcjach:

Wspólne wyznaczanie nowych dróg: nasze ambicje

Dokąd zmierzamy i w jaki sposób planujemy realizować nasze ambicje. Pięć fragmentów rozmów między partnerami Mazars.
„Przez ostatnie 30 lat mocno inwestowaliśmy w budowanie naszej marki w Europie i na świecie. Mazars jest jedną firmą i pozostaniemy spółką niezależną, międzynarodową i zintegrowaną.”
Philippe Castagnac, Prezes Zarządu Grupy Mazars

Stawianie fundamentów: kim jesteśmy

Co wyróżnia Mazars: oferta usług, kluczowe wskaźniki wydajności, nasze lokalizacje na świecie oraz najważniejsze wydarzenia ubiegłego roku.

Zatrudnienie w regionach, 2005-2014

 

Realizowanie projektu: nasza strategia

Nasze postrzeganie rynku, strategia rozwoju oraz najważniejsze cechy modelu, który stworzyliśmy, aby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz stawianym nam wyzwaniom.

Shema 2 RA.jpg

Xavier Fontanet, były Prezes firmy Essilor, światowego lidera w produkcji soczewek okularowych, dzieli się swoimi spostrzeżeniami i poglądami na temat stawania się globalną marką, styczności z różnymi kulturami oraz nagradzania jakości.

Pokonywanie przeszkód: współpraca z naszymi klientami

Członkowie Zarządu Grupy Mazars analizują wyzwania rynku, którym stawiają czoła nasi interesariusze oraz skupiają się na tym, jak Mazars może pomóc w pokonywaniu przeszkód poprzez case studies niektórych z naszych globalnych klientów. 

Wywiad: Alice Ekman

Shema 3 RA.jpg

Alice Ekman, naukowiec z Francuskiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych mówi, jak zmiany społeczne w Chinach mogą wpłynąć na przyszłość światowej gospodarki.

Wytyczanie nowych kierunków: nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Ponownie spełniając nasze zobowiązania do zachowania takiej samej przejrzystości, jaka wymagana jest od naszych klientów, skupiamy się na polityce odpowiedzialnego partnerstwa, które jest zarówno globalne, jak i dostosowane do specyficznych potrzeb lokalnych.

Wywiad: Muhammad Yunus

Shema 4 RA.jpg

Muhammad Yunus, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, dzieli się z Mazars swoją wizją społecznego modelu biznesu oraz nowym projektem, który połączy osoby fizyczne i firmy dla osiągnięcia wspólnego celu - rozwiązania lokalnych problemów.

Discover our dedicated website

Click here to discover our website

Dokumenty

Mazars Annual Report 2012 2013 English
Mazars Annual Report 2012 2013 English
Mazars Annual Report 2012 2013 English - Digest
Mazars Annual Report 2012 2013 English - Digest