Raport Roczny Grupy Mazars 2013/2014 “Odkrywając nowe horyzonty” – Przedstawiamy 10. wydanie Raportu Rocznego Grupy Mazars

“Odkrywając nowe horyzonty” to hasło, które nawiązuje do historii Mazars, historii organizacji, która nie boi się iść naprzód, stawiać pytań, testować nowych narzędzi, słuchać różnych opinii, wchodzić na nowe rynki i poznawać nowe terytoria. W Mazars jesteśmy przekonani, że kluczem do opracowania długofalowych rozwiązań dla przyszłych pokoleń jest odwaga. Wszystko, co powinni Państwo o nas wiedzieć – kluczowe liczby, strategie, wywiady, studia przypadków – znajduje się w nowej edycji Raportu Rocznego Grupy 2013/2014.

Wyższy poziom przejrzystości i zaufania

 

Przy opracowywaniu dziesiątej edycji naszego Raportu Rocznego, zdecydowaliśmy się przenieść nasze zobowiązanie do przejrzystości na wyższy poziom i rozpoczęliśmy proces wdrażania zasad dotyczących publikowania informacji finansowych i pozafinansowych zgodnie z wytycznymi Międzynarodowej Rady ds. Zintegrowanej Sprawozdawczości (IIRC). Celem wprowadzenia zintegrowanego podejścia jest zapewnienie naszym interesariuszom oraz całemu środowisku biznesowemu dokładnych, przejrzystych i kompleksowych informacji, tak aby zrozumieli, w jaki sposób tworzymy, zapewniamy i dzielimy te same wartości. 

“Aby być wiarygodnym, musisz być rozumianym” – wysłuchaj wywiadu z Mervynem Kingiem, Prezesem Międzynarodowej Rady ds. Zintegrowanej Sprawozdawczości (IIRC).

Wprowadzamy zmiany globalnie i lokalnie dla naszych klientów

Usługi świadczone przez Mazars nie są gotowym, standardowym produktem, ponieważ wierzymy, że tylko ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta pozwala tworzyć wartość dodaną. Pracując ramię w ramię z naszymi klientami, poznając i rozumiejąc ich środowisko biznesowe i oferując rozwiązania dopasowane do ich potrzeb, przyczyniamy się do ich wzrostu.

Poznaj wywiad z Leną Yang, dyrektorem zarządzającym Hearst Magazines International w Chinach , i Brunem Roussetem, dyrektorem generalnym firmy April.

Uczestniczymy w debatach i przygotowujemy przyszłe pokolenia przywódców

banner 700 ra.jpg

W Mazars wierzymy, że do naszych obowiązków należy uczestniczenie w debatach, które kształtują naszą profesję i rynek i wprowadzanie nowej oferty usług ułatwiających wdrażanie nowych rozporządzeń teraz i w przyszłości.

Zapoznaj się z wywiadem z Nathalie Berger (Komisja Europejska) na temat Europejskiej Reformy Rynku Audytu.

Staramy się także przygotować przyszłe pokolenia przywódców, aby byli w stanie rozwijać się zarówno w swoich firmach, jak i w aktualnym otoczeniu rynkowym.

Dowiedz się więcej na temat programu The Next MBA

2008-2014: nasza historia w liczbach

Z pomocą liczb, map, grafik i wizualizacji, chcielibyśmy przedstawić drogę, jaką przeszedł Mazars przez ostatnie lata. Kliknij na obraz znajdujący się poniżej, aby rozpocząć tę podróż w czasie.

ar dataviz.png

Dokument

2013 2014 Group Annual Report
2013 2014 Group Annual Report