Spółki komandytowo-akcyjne w okresie przejściowym - szkolenie

W imieniu Działu Doradztwa Podatkowego Mazars chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie „Spółki komandytowo-akcyjne w okresie przejściowym” które odbędzie się w środę, 26 lutego 2014 r. o godz. 10:00 w biurze Mazars w Warszawie, ul. Piękna 18.

Patronem medialnym seminarium jest portal Kariera w Finansach .

Opis szkolenia

Z początkiem 2014 r. ustawodawca poszerzył katalog podatników podatku dochodowego od osób prawnych o nowy podmiot – spółki komandytowo - akcyjne. Całkowicie nowe instytucje w zakresie opodatkowania samych spółek, jak i ich wspólników mogą powodować trudności i niepewność, co do ich interpretacji.

Szkolenie pozwoli na poznanie praktycznych konsekwencji płynących z wprowadzonych regulacji oraz zasad mających zastosowanie w okresie przejściowym. Szkolenie poprowadzi Piotr Zając, doradca podatkowy, menedżer w Dziale Doradztwa Podatkowego Mazars.

Po oficjalnej części szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnych konsultacji z członkami zespołu doradztwa podatkowego Mazars, również w zakresie zmian w zakresie podatku VAT, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2014 r., tzn. nowego sposobu ustalania momentu powstania obowiązku podatkowego, podstawy opodatkowania, odliczania podatku naliczonego czy modyfikacji zasad fakturacji.

Dodatkowe szczegóły dotyczące szkolenia znajdują się w załączniku.

W przypadku zainteresowania szkoleniem, prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 21.02.2014 r. pod nr tel. (022) 25 55 200 lub adresem e-mail d.przekopowska@mazars.pl

KwF logo

 

Dokument

Zaproszenie - SKA - 26.02.2014
Zaproszenie - SKA - 26.02.2014