Doroczna konferencja Mazars – Gotowość do zmian: przejrzystość podatkowa drogą do zrównoważonego rozwoju

Dołącz do dorocznej interaktywnej konferencji Mazars „Gotowość do zmian: przejrzystość podatkowa drogą do zrównoważonego rozwoju” w dniach 2-10 listopada 2021 r.

Liderzy międzynarodowych firm mierzą się z coraz częstszą kontrolą ze strony organów podatkowych, inwestorów i innych interesariuszy. Wielu uważa, że ​​są zobowiązani do przestrzegania wyższych standardów odpowiedzialności. W rezultacie przejrzystość podatkowa zajmuje pierwsze miejsce w programie międzynarodowego opodatkowania.
Mazars wspiera klientów, którzy uważają, że opodatkowanie nie powinno być już postrzegane jako koszt operacyjny, ale raczej jako inwestycja w społeczność, w której działają.

Gotowość do zmian: przejrzystość podatkowa drogą do zrównoważonego rozwoju

Wirtualne interaktywne wydarzenie podzielone na 4 sesje:

• 2 listopada, 12-14:00 CET - 4 listopada, 12-14:00 CET
• 9 listopada, godz. 12-14:00 CET - 10 listopada, godz. 12-14:00 CET

Zarejestruj się

Liderzy korporacji, organizacji pozarządowych, instytucji i specjaliści Mazars z całego świata podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak międzynarodowe firmy mogą przyjąć zrównoważone opodatkowanie. Będziesz mógł komunikować się z prelegentami i uczestnikami poprzez indywidualne sesje networkingowe.

Zobacz agendę

Cenimy Państwa doświadczenia!

Przed wydarzeniem przeprowadzamy ankietę, aby ocenić, jak firmy przygotowane są na przejrzyste opodatkowanie. Wnioskami podzielimy się pierwszego dnia konferencji. Prosimy poświęcić kilka minut na wypełnienie poniższej ankiety.

Wypełnij ankietę

Kontakt