Polska i Litwa - konferencja biznesowa

Mazars w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję Business France poświęconą prowadzeniu biznesu w Polsce i na Litwie. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Business France w Paryżu 23 maja 2022 r. oraz online 24 maja 2022 r.

Polska jest największym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej i członkiem UE od 2004 roku. To kraj charakteryzujący się bardzo odporną gospodarką i lider regionu. Odbicie gospodarcze w 2021 r. przyspieszyło rozwój, dzięki rekordowej produkcji przemysłową na koniec roku. Wspiera go również solidny popyt wewnętrzny, inwestycje zagraniczne stymulowane przez globalną restrukturyzację oraz fundusze europejskie.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną m.in. następujące tematy:

  • Gospodarcze skutki kryzysu ukraińskiego w Polsce i na Litwie
  • Otoczenie biznesowe
  • Wyzwania związane z transformacją energetyczną
  • Główne projekty infrastrukturalne Polska i Litwa w erze technologii

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Jako jedna z wiodących firm audytorskich, podatkowych, księgowych i doradczych w Polsce, Mazars jest partnerem konferencji.

Poznaj naszych ekspertów i omów z nimi swoje plany i projekty w Polsce:

  • Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce weźmie udział w panelu dyskusyjnym poświęconym otoczeniu biznesowemu oraz omówi możliwości biznesowe i wyzwania polskiego rynku.
  • Adam Zohry, Dyrektor Wykonawczy, Doradztwo Finansowe  weźmie udział w spotkaniach B2B.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji i uzyskać program wystąpień, paneli dyskusyjnych. Spotkań B2B i spotkań networkingowych, zapraszamy na stronę internetową konferencji.