Usługi doradztwa finansowego

Zespół doradztwa finansowego Mazars posiada niezbędne umiejętności i doświadczenie we wszystkich aspektach transakcji, w tym wycenie, analizie due diligence, finansach przedsiębiorstw oraz usługach forensic i dochodzeniach w sprawie nadużyć gospodarczych.

Przeprowadzamy przeglądy ksiąg oraz sprawdzamy zgodność z wymogami bankowymi i obowiązkami sprawozdawczymi. Klienci Mazars obejmują nabywców, sprzedających i finansistów.

Naszym celem jest nawiązanie długotrwałych relacji z klientem i zapewnienie kompetencji merytorycznych i zagwarantowanie pewności, której Państwo potrzebują. Możemy dostosować nasze usługi do konkretnej transakcji, jednocześnie zapewniając zgodność z przepisami i spełniając wymogi poufności i etyki.

W ramach grupy Mazars stworzyliśmy zespół ponad 200 ekspertów i 30 partnerów, którzy specjalizują się w świadczeniu usług dla dużych grup kapitałowych, spółek o średniej kapitalizacji i prywatnych inwestorów.

Nasi specjaliści doradztwa transakcyjnego mogą korzystać ze specjalistycznej wiedzy audytorów, doradców i ekspertów podatkowych w Europie, Azji, USA, Ameryce Łacińskiej, krajach Bliskiego Wschodu i w Afryce.

Jako w pełni zintegrowana organizacja możemy zapewnić usługi dostosowane do danej branży. Doświadczony partner nadzorujący realizację zlecenia zagwarantuje koordynację naszych usług i wybór zespołu, który jest najlepiej przygotowany do danego zadania.