Doradztwo finansowe

Wsparcie w kluczowych momentach, które decydują o sukcesie Państwa firmy

W trakcie trwania Państwa działalności doświadczą Państwo istotnych wydarzeń, które określą przyszłość Państwa firmy i zdefiniują jej przyszłą wartość. Być może chcą Państwo sfinalizować transakcję M&A, przeprowadzić dochodzenie gospodarcze dotyczące nieprawidłowości, zakwestionować jakąś sprawę w sądzie, zrestrukturyzować swoją firmę lub sfinansować dużą inwestycję. Nasz globalny zespół doradców finansowych jest dobrze zorientowany w wyzwaniach finansowych, z którymi będą musieli się Państwo mierzyć, i będzie z Państwem współpracował, świadcząc dopasowane, praktyczne i merytoryczne usługi doradcze, które pomogą Państwu przejść przez te trudne momenty.

Jak możemy Państwa wesprzeć

Transakcje

Finansowanie

Zarządzanie kryzysowe i spory

Nasze podejście

Zakres naszych usług jest szeroki i zróżnicowany, ale nasze podejście koncentruje się na trzech podstawowych kwestiach:

  • Nieustannie skupiamy się na maksymalizacji wartości Państwa firmy i wsparciu w realizowaniu ambicji i osiąganiu celów.
  • Poświęcamy czas na zrozumienie specyfiki Państwa organizacji i jej obecnej sytuacji, aby zapewnić zindywidualizowane, pragmatyczne i skuteczne podejście do projektu.
  • Udzielamy praktycznych porad, aby pomóc Państwu w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych z jasnością i zaufaniem.

Dlatego potrzebne są zespoły z rozległym doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną. Jako wyjątkowa, globalna, zintegrowana sieć biur partnerskich mamy do dyspozycji zespoły wielodyscyplinarnych ekspertów z całego świata, aby w płynny i skuteczny sposób zapewnić najlepszy zespół doradczy, niezależnie od lokalizacji Państwa firmy i projektu.

Oferujemy szeroki zakres usług doradztwa finansowego, aby pomóc Państwu w osiąganiu założonych celów. Nasze oferty zostały opracowane z myślą o Państwu i najważniejszych wydarzeniach związanych z cyklem życia Państwa firmy. Nasze usługi obejmują:

  • Transakcje – świadczymy kompleksowe usługi transakcyjne, obejmujące cały proces M&A zarówno po stronie nabywcy, jak i sprzedającego;
  • Finansowanie – pomagamy Państwu poruszać się w skomplikowanym świecie finansów i znajdować odpowiednie rozwiązania do osiągnięcia założonych celów;
  • Zarządzanie kryzysowe i spory – wspieramy Państwa w trudnych dla firmy wydarzeniach, takich jak dochodzenia w sprawie oszustw, spory sądowe i arbitraż, restrukturyzacja i niewypłacalność.

Nasi pracownicy

Nasz zespół liczy ponad 1 000 specjalistów w 52 krajach, którzy oferują pełny zakres usług doradztwa finansowego.

Ponieważ jesteśmy zintegrowanym międzynarodowym działem, a nasze zespoły na całym świecie stosują te same standardy jakości, metodologie projektu i standardy merytoryczne, świadczymy spójne usługi w każdym miejscu, w którym Państwo tego potrzebują.