Zmiany w podatku VAT i obecna praktyka

W imieniu Działu Doradztwa Podatkowego Mazars mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie w zakresie podatku VAT, które odbędzie się w piątek, 12 czerwca 2015 r. w siedzibie Mazars w Warszawie, ul. Piękna 18 (godz. 9:30 - 15:00).

  

Opis szkolenia

W lipcu br. wchodzą w życie kolejne zmiany w podatku od towarów i usług. Dotyczyć będą wszystkich podatników kupujących paliwa, laptopy, notebooki i tablety. W tym zakresie zostanie rozszerzony obowiązek składania informacji podsumowywujących (dotyczący transakcji wykonanych w kraju).

Ponadto kończy się okres przejściowy ograniczający odliczenie 50% podatku  naliczonego w przypadku nabycia paliw do samochodów osobowych.

Przedmiotem szkolenia będzie też praktyczne omówienie najciekawszych orzeczeń i interpretacji wydanych ostatnio w zakresie podatku VAT.

 

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy dyrektorów finansowych, główne księgowe, osoby zajmujące się rozliczeniami podatkowymi w firmach, a także osoby zainteresowane pozyskaniem wiedzy na temat zmian w przepisach dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych.

 

Poniżej znajduje się szczegółowy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy, który w przypadku chęci uczestnictwa w szkoleniu, należy odesłać do dnia 8 czerwca 2015 r. na adres podany w formularzu.

Documents

12.06.2015 - Zaproszenie: Seminarium VAT
12.06.2015 - Zaproszenie: Seminarium VAT
12.06.2015 - Formularz zgłoszeniowy: Seminarium VAT
12.06.2015 - Formularz zgłoszeniowy: Seminarium VAT