Usługi dla klientów prywatnych

W Mazars możemy zapewnić, że posiadają Państwo dostęp do informacji potrzebnych do podejmowania odpowiednich decyzji.

Podatki

Wraz z rozwojem Państwa sytuacji osobistej, zmianom mogą ulec również zobowiązania podatkowe. Naszym zadaniem jest sprawić, że trudne stanie się łatwe. Współpracujemy z przedsiębiorcami, właścicielami firm rodzinnych, menedżerami o wysokich dochodach, osobami prywatnymi, obcokrajowcami, powiernikami czy wykonawcami testamentów w celu umożliwienia im osiągnięcia celów finansowych w sposób efektywny podatkowo i zgodny z przepisami.

Zachęcamy do kontaktu w celu rozmowy na temat Państwa sytuacji.

Inwestycje

Ważne jest zadbanie o to, aby Państwa inwestycje były zabezpieczone i zorganizowane w sposób dopasowany do Państwa potrzeb. Korzystają Państwo z ulg podatkowych? Do jakich kwot chcą mieć Państwo dostęp i kiedy? Być może chcą Państwo uprościć swój portfel inwestycyjny? Bez względu na cel, jaki chcą Państwo osiągnąć, wesprzemy Państwa w tym zakresie. Jesteśmy do dyspozycji w celu omówienia Państwa inwestycji, ochrony aktywów i najlepszych sposobów na zwiększenie ich rentowności.

Doradzamy klientom, w jaki sposób mogą inwestować swoje aktywa płynne. Zarządzamy tymi inwestycjami w imieniu wielu naszych klientów za pośrednictwem Mazars Investment Management Service. W ten sposób zarządzamy aktywami naszych klientów o wartości ponad 1 mld euro.

Nieruchomości

Inwestycja w nieruchomości może być skomplikowana. Niezależnie od tego, czy są Państwo wynajmującym czy szukają Państwo najkorzystniejszego sposobu na zakup wielu nieruchomości, nasi doradcy pomogą w tym procesie. Prosimy o kontakt z nami, aby omówić Państwa sytuację.

Rodzina

Sprawą najwyższej wagi jest rodzina i zabezpieczenie jej przyszłości. Możemy pomóc Państwu sprostać wyzwaniom, w pełni uwzględniając Państwa konkretną sytuację. Oznacza to, że mogą być Państwo spokojni, mając świadomość, że przyszłość Państwa rodziny jest w dobrych rękach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu omówienia, w jaki sposób możemy pomóc w zabezpieczeniu przyszłości Państwa rodziny.

Wyślij zapytanie ofertowe