Mazars w czołówce największych firm audytorskich w Polsce

Mamy przyjemność poinformować, że w najnowszym Rankingu firm audytorskich opublikowanym przez dzienniki "Rzeczpospolita" oraz Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” Mazars został ogłoszony 4. firmą audytorską w Polsce pod względem wartości aktywów badanych firm!

Tak wysoka pozycja w rankingu jest między innymi efektem wdrożenia przez nas strategii One24, dzięki której w samym roku 2022 udało się nam między innymi:

  • zwiększyć zatrudnienie biegłych rewidentów,
  • otworzyć nowy oddziału Mazars we Wrocławiu,
  • zwiększyć ekspertyzę sektorową i wzmocnić naszą obecności na rynku audytu i doradztwa, zarówno w sektorze Industry & Services, jak i Financial Services.

Badanie sprawozdań finansowych spółek giełdowych jest niezwykle złożonym i wymagającym procesem. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze starania zostały docenione w tak prestiżowym rankingu i udało nam się znaleźć w jego ścisłej czołówce.  

Miniony rok był dla naszej firmy niezwykle korzystny pod względem dynamiki wzrostu oraz różnorodności projektów. W Mazars pomagamy przedsiębiorstwom zwiększać efektywność i wydajność ich działań, zachowując przy tym najwyższej jakości standardy usług świadczonych przez grono naszych ekspertów. Fakt, że po raz kolejny znaleźliśmy się w ścisłej czołówce Rankingu Firm Audytorskich dziennika ‘’Rzeczpospolita‘’ oraz Gazety Giełdy Inwestorów ‘’Parkiet‘’ utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy gotowi na dalszy rozwój oraz nowe wyzwania. Tym samym chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli, wybierając Mazars na swojego audytora. Dziękuję również wszystkim pracownikom Działu Audytu za ich wyjątkowe zaangażowanie i ciężką pracę. Dziękuję, że jesteście z nami!

Michel Kiviatkowski Partner Zarządzający, Mazars w Polsce

Więcej informacji o rankingu można znaleźć na stronie www.rp.pl oraz www.parkiet.com.

Skontaktuj się z nami