Opieka zdrowotna i nauki biologiczne

Doradztwo niezależnych specjalistów pozwoli uzyskać lepsze, bardziej uczciwe wyniki

Jeszcze zanim ostatnie wydarzenia postawiły opiekę zdrowotną w centrum uwagi, sektor mierzył się z coraz większymi wyzwaniami. Starzejąca się populacja, zmieniające się modele finansowania, rosnące oczekiwania społeczeństwa i pojawienie się przełomowych technologii spowodowały trudności w zapewnieniu wysokiej jakości opieki po przystępnej cenie. W Mazars rozumiemy konieczność współpracy ze spółkami, rządami, decydentami politycznymi i inwestorami, aby zapewnić społeczeństwu zdrowie i bezpieczeństwo. Oferujemy specjalistyczne doradztwo, aby pomóc sprostać presji w zakresie kosztów, jednocześnie wykorzystując naszą wiedzę techniczną w jednym celu: stałej poprawie jakości opieki. 

Nasze podejście

System opieki zdrowotnej mierzy się z dynamicznymi zmianami demograficznymi, wyższymi oczekiwaniami konsumentów i zmieniającymi się priorytetami politycznymi. Wśród najbardziej bezpiecznych i odpornych organizacji i przedsiębiorstw z branży opieki zdrowotnej znajdą się te, które potrafią przewidzieć, jaki wpływ na ich wyniki finansowe będą miały szybkie innowacje, wzorce wydatków na krajowe i międzynarodowe systemy opieki zdrowotnej oraz zmiany regulacyjne. 

Organizacje i przedsiębiorstwa w sektorze opieki zdrowotnej reagują na postęp technologiczny, nowe techniki świadczenia opieki i pojawianie się nowych konkurentów. Wierzymy, że w nadchodzących latach wszechstronność i zdolność adaptacji będą kluczowe, dlatego nieustannie aktualizujemy naszą wiedzę, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie jak najszerszego grona odbiorców w sektorze opieki zdrowotnej i nauk biologicznych.

Nasze rozwiązania powstają z myślą o tym, by pomóc władzom, organizacjom i spółkom zarządzać i wspierać ich codzienną działalność w sektorze zdrowotnym, przewidywać zmiany i dokonywać prawdziwego przekształcenia. Jeżeli potrzebują Państwo krótkoterminowych rozwiązań księgowych lub długoterminowego oszacowania strategii Państwa firmy, oferujemy nasze doświadczenie i wiedzę, by Państwa wesprzeć. Członkowie naszego zespołu mają wieloletnie doświadczenie jako konsultanci lub księgowi w sektorze opieki medycznej i społecznej, a wielu z nich posiada członkostwo w profesjonalnej organizacji księgowości medycznej. Na podstawie Państwa wymagań dążymy do zbudowania zespołu, który będzie miał odpowiednie umiejętności, by zapewnić rozwój Państwa organizacji.

Odkryj więcej

Wyślij zapytanie ofertowe