Właściciele nieruchomości, użytkownicy i deweloperzy

Usługi, które pomogą szybko reagować na trendy konsumenckie

Sektor nieruchomości doświadcza ogromnych zmian w wyniku pandemii. W miarę jak zmieniają się miasta i społeczności, a zachowania społeczne ewoluują, zmienia się również sposób, w jaki ludzie korzystają z nieruchomości i zarządzają nimi. Nasi specjaliści rozumieją dynamiczny charakter tego rynku i zapewniają dopasowane do potrzeb usługi audytorskie, doradcze i podatkowe, aby pomagać realizować Państwa ambicje. 

Nasze podejście

Rynek nieruchomości jest złożony i zróżnicowany. Podczas planowania strategii dotyczącej nieruchomości, specjaliści z branży napotykają na szereg czynników ryzyka i przeszkód, które muszą być brane pod uwagę, m.in. wyniki operacyjne i finansowe, zgodność z przepisami i rozwój technologiczny. Oprócz tego, właściciele nieruchomości muszą być świadomi wpływu na środowisko i ryzyka związanego ze zmianami klimatu.

Dedykowany zespół Mazars dostarczy Państwu praktycznych informacji i rozwiązań dotyczących rozwoju i zarządzania nieruchomościami. Współpracujemy z właścicielami, operatorami, użytkownikami i zarządcami różnego rodzaju podmiotów zajmującymi się nieruchomościami, świadcząc usługi audytorskie, doradcze i podatkowe od etapu inwestycji poprzez cykl operacyjny aż po strategię wyjścia z inwestycji.

Nasi eksperci tworzą rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb, oferując indywidualne podejście i znajomość lokalnego rynku. Możemy Państwu pomóc zoptymalizować wyniki finansowe i wzmocnić Państwa mechanizmy kontroli wewnętrznej w celu uzyskania większej sprawności operacyjnej. Zapewniamy zgodność z przepisami podatkowymi i regulacyjnymi, wspieramy realizację Państwa transakcji, ulepszamy strategię, korzystając z innowacji i technologii.

Nasze usługi

  • Audyt i usługi atestacyjne
  • Doradztwo w zakresie nieruchomości
  • Doradztwo podatkowe i strukturyzacja
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Doradztwo finansowePrawo nieruchomości 

Wyślij zapytanie ofertowe