Mazars wśród 5. czołowych doradców transakcyjnych w zakresie fuzji i przejęć w Europie Środkowo-Wschodniej według Mergermarket

Z dumą informujemy, że już siódmy rok z rzędu Mazars zajmuje piątą pozycję w rankingu Mergermarket pod względem liczby udanych projektów z zakresu usług transakcyjnych M&A, w ramach których doradzał w 2022 roku, według Accountant League Table dla Europy Środkowo-Wschodniej.
Mergermarket_League Table 2022

Bardzo cieszy mnie fakt, że już po raz kolejny znaleźliśmy się w pierwszej piątce najlepszych dostawców usług transakcyjnych M&A w Europie Środkowo-Wschodniej w rankingu Accountant League Table, przygotowanym przez Margemarket. W Mazars wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bycie wiarygodnym partnerem, a wynik ten potwierdza najwyższy standard działań naszych zespołów doradztwa finansowego. Chciałbym podziękować naszym klientom za dobrą współpracę oraz zaufanie. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania w 2023 roku.

Michel Kiviatkowski Lider Usług Doradztwa Finansowego w Europie Środkowo-Wschodniej i Partner Zarządzający Mazars w Polsce

Zatrudniając łącznie więcej niż 44 000 specjalistów w ponad 90 krajach na całym świecie, Mazars jest dziś globalną firmą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią z resztą świata. Od finansowego i podatkowego badania due dilligence, usług doradztwa w zakresie wycen i finansów przedsiębiorstw po restrukturyzację nierentownych firm, zespoły doradcze Mazars oferują sprzedawcom, kupującym i finansistom niezbędną wiedzą i umiejętności do obsługi każdego aspektu transakcji w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz międzynarodowy, zintegrowany zespół specjalistów przeprowadzi klientów nie tylko przez sam cykl transakcyjny, ale również przez fazę, w której aktualnie się znajdują, a nawet przez całą transakcję w celu analizy firmy i jej potrzeb biznesowych oraz sektorowych.