Mazars w Polsce wspiera Ukraińców

2/02/2022 W Mazars jesteśmy wstrząśnięci i głęboko poruszeni wydarzeniami na Ukrainie.
W ostatnich dniach naszym priorytetem było skupienie się na niesieniu pomocy osobom najbardziej dotkniętym wojną, w tym naszym kolegom z Mazars w Ukrainie, jak i naszym pracownikom mającym tam rodziny.

Mazars w Polsce podjął szereg kroków, by dotrzeć ze wsparciem do osób, którym przyszło mierzyć się z tak dramatycznym doświadczeniem. Powołaliśmy zespół, który monitoruje stale zmieniającą się sytuację i koordynuje akcje pomocowe wewnątrz i na zewnątrz naszej firmy.

Skupiliśmy się na działaniach, które obejmują, m.in.:

  1. Stały kontakt z kolegami z Mazars w Ukrainie, a także z naszymi pracownikami mającymi rodzinę za naszą wschodnią granicą, aby przekazywać najbardziej potrzebne wsparcie, m.in. organizację transportu i zakwaterowania dla naszych kolegów z Ukrainy i ich rodzin przybywających do Polski.
  2. Wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych niosących pomoc humanitarną Ukraińcom.
  3. Wsparcie psychologiczne dla pracowników pochodzenia ukraińskiego i ich rodzin.

W obliczu tych tragicznych wydarzeń dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom niosącym pomoc - ogarnia nas duma, że są wśród nas tak życzliwe osoby, których dobroduszność oraz solidarność są wzruszające.

Mamy również świadomość, jak ciężki jest to czas także dla naszych klientów. Staramy się zapewnić im profesjonalne wsparcie i pomagamy w odnalezieniu się w obecnej, niezwykle trudnej sytuacji.

Kontakt