Fundusze nieruchomości i zarządzanie inwestycjami

Rozwiązania skoncentrowane na inwestorach w celu wspierania działalności w zakresie nieruchomości

Nieruchomości to interesująca kategoria aktywów dla inwestorów. Oprócz potencjału stabilnego długoterminowego wzrostu, zapewnia ona również korzyści związane z dywersyfikacją. Nasi specjaliści współpracują z inwestorami i osobami zarządzającymi aktywami w celu znalezienia właściwych możliwości na rynku, na którym radzenie sobie z regulacjami, podatkami i wyborem lokalizacji jest kluczowe dla osiągnięcia dobrych wyników.

Nasze podejście

Inwestorzy zwracają się ku rynkowi nieruchomości jako źródła długoterminowego rozwoju w obliczu zmiennych rynków papierów wartościowych i niepewności ekonomicznej. Wśród inwestorów instytucjonalnych takich jak fundusze private equity i fundusze emerytalne, nieruchomości są uznawane za atrakcyjną kategorię aktywów z uwagi na potencjał stabilnych przepływów pieniężnych i wzrostu kapitału. Jednakże nieruchomości przedstawiają też pewne ryzyko, w szczególności w sytuacji, gdy zmienia się struktura naszych miast i miasteczek, a w zachowaniu konsumentów obserwuje się odejście od tradycyjnych miejsc zakupów. Inne kluczowe wyzwania w sektorze obejmują złożone zmiany ustawodawcze i podatkowe, dywersyfikację strategii inwestycyjnych, internacjonalizację, nowe rynki, wyniki CSR, wycenę aktywów itp.

 

Nasz zespół ds. nieruchomości świadczy całą gamę usług audytorskich, doradczych i podatkowych, żeby pomóc Państwu zyskać przewagę strategiczną. Każdy z naszych specjalistów jest ekspertem w swojej dziedzinie i angażuje się w dostosowanie usług do Państwa konkretnych potrzeb i celów.

W Mazars współpracujemy z szerokim przekrojem inwestorów w dziedzinie nieruchomości i podmiotami zarządzającymi aktywami, w tym z funduszami nieruchomościowymi, właścicielami nieruchomości, doradcami inwestycyjnymi, funduszami private equity, funduszami inwestycji w nieruchomości, funduszami emerytalnymi i innymi inwestorami instytucjonalnymi. Zapewniamy szeroki zakres usług związanych z zarządzaniem funduszami i portfelem, aby pomóc Państwu w zarządzaniu Państwa funduszem, w tym: usługi księgowe i podatkowe, wsparcie transakcyjne, wyceny, modelowanie finansowe, kwestie regulacyjne, integracja, restrukturyzacja lub finansowanie.

Niezależnie od tego, jakie mają Państwa wyzwania i ambicje, oferujemy doradztwo, które będzie dopasowane do Państwa potrzeb.

Nasze usługi

  • Usługi atestacyjne i księgowe
  • Strukturyzacja podatkowa i zgodność z przepisami
  • Doradztwo w zakresie zgodności i regulacji
  • Wsparcie strategiczne i operacyjne
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Usługi transakcyjne
  • Inżynieria finansowa
  • Doradztwo w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)
  • Prawo nieruchomości 

Wyślij zapytanie ofertowe