Anna Smagłowska wyróżniona podczas Global Payroll Awards 2023!

Anna Smagłowska, Manager w Dziale Usług Kadrowo-Płacowych Mazars w Polsce, została laureatką nagrody Payroll Manager of the Year 2023 przyznanej przez Global Payroll Association (GPA). Zwycięzcy tegorocznych nagród zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali Global Payroll Awards, która odbyła się 8 czerwca 2023 r. w Narodowym Muzeum Szkocji w Edynburgu.

Anna Smagłowska posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie kadr i płac. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w firmie świadczącej usługi outsourcingu kadrowo – płacowego jak i w wewnętrznych działach HR firm o rozproszonej strukturze.

W Mazars zarządza portfelem klientów krajowych i zagranicznych, doradzając im w strategii rozwoju i implementacji optymalnych narzędzi oraz nadzoruje wdrożenia płacowe z wykorzystaniem samoobsługowych portali pracowniczych.

 

1686512043968

Global Payroll Awards przyznawane przez Global Payroll Association, są jedynymi na świecie nagrodami dla lokalnych i międzynarodowych dostawców usług płacowych i profesjonalistów z branży.