Tożsamość naszej marki

Przedstawiamy nową tożsamość naszej marki. Nasza marka jest czymś więcej niż tylko logo. Odzwierciedla to, kim jesteśmy, co robimy, jak działamy, jak pomagamy klientom, współpracujemy i służymy interesowi publicznemu. To coś, co nas definiuje.

Dlaczego przeprowadzamy rebranding?

Od ponad 75 lat Mazars działa jako jeden zespół, kierując się czterema podstawowymi zasadami:

  1. Odpowiedzialne działanie w interesie publicznym i pomoc w budowaniu ekonomicznych podstaw sprawiedliwego i dostatniego świata
  2. Tworzenie wartości dodanej jako firma dzięki zespołom wykwalifikowanych specjalistów wyróżniających się umiejętnością słuchania klientów i dostarczania rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb
  3. Dawanie możliwości wyboru w branży - działając jako międzynarodowa zintegrowana sieć biur partnerskich jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom spójność, elastyczność i stabilność usług
  4. Realizowanie długoterminowej wizji oraz przekazywanie naszego dziedzictwa i wyjątkowych wartości przyszłym pokoleniom

Przebyliśmy długą drogę od dnia, w którym Robert Mazars założył firmę księgową we francuskim Rouen w 1945 r. W ciągu ostatnich dziesięciu lat podwoiliśmy wielkość naszej firmy, stając się międzynarodową organizacją obecną w ponad 90 krajach i terytoriach na całym świecie. Różnorodność naszej oferty, portfolio klientów i talentów rozwijały się wraz z naszym wzrostem. Oczekiwania społeczeństwa wobec biznesu również ewoluowały, stawiając przed nami i naszymi klientami nowe wyzwania i dając nowe możliwości, jednocześnie motywując nas do wprowadzania innowacji.

Teraz jest odpowiedni czas, aby odzwierciedlić tę zmianę i ponownie wygłosić obietnicę, którą składamy naszym pracownikom, klientom i społeczeństwu.

Nasza nowa marka odzwierciedla to, jaką firmą się staliśmy i jaką chcemy być w przyszłości.

Kim jesteśmy i co robimy

Jesteśmy międzynarodową firmą świadczącą usługi audytorskie, podatkowe oraz doradcze. Działając jako globalna zintegrowana sieć biur partnerskich, stanowimy jeden zespół specjalistów gotowy świadczyć jedyne w swoim rodzaju i dostosowane do potrzeb klienta usługi audytorskie i księgowe, jak również usługi w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego, konsultingu i doradztwa prawnego. Naszym celem jest pomaganie pracownikom oraz klientom w osiągnięciu sukcesu, zawsze starając się zrozumieć i szanować to, kim są i w jaki sposób pracują, a także odpowiednio dostosowywać nasze podejście.

Jesteśmy dumni z faktu, że umożliwiamy naszym pracownikom, klientom i całej branży wykorzystywanie swojego potencjału i właściwe postępowanie. Dokładamy wszelkich starań, łącząc naszą wiedzę specjalistyczną, elastyczność i zrozumienie, aby dostarczać właściwych odpowiedzi dla naszych pracowników, klientów i społeczeństwa.

Doświadcz innej perspektywy

Od początku istnienia naszej firmy troska o innych była dla nas ważna. Sposób pracy jest dla nas równie istotny co sama praca.

Pragniemy budować sprawiedliwy i dostatni świat, a także zapewniać satysfakcję naszym klientom i pracownikom. Osiągamy to poprzez wspieranie naszych specjalistów w byciu liderami i we właściwym postępowaniu z myślą o klientach i interesie publicznym, płynną współpracę w różnych lokalizacjach geograficznych i zakresach usług, zrównoważone spojrzenie i odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia.

Troska o innych jest istotą naszej pracy. To nas definiuje, to my.

Ponieważ się troszczymy, oglądamy sytuację z różnych perspektyw, cały czas pamiętając o interesie naszych pracowników, klientów i całego społeczeństwa.

 

Nasza identyfikacja wizualna

Mazars logo

Nasze nowe logo to wyrazisty, subtelny logotyp, wolny od symboli i sloganów. Przejrzysty i ponadczasowy design dobrze oddaje wyjątkowość Mazars. Małe litery reprezentują naszą otwartość, a połączenie kątów i krzywych odzwierciedla równowagę między pierwiastkiem ludzkim a technologią w naszym podejściu.

Photography shots

Nasz system wizualny oddaje to, kim jesteśmy i w jaki sposób pracujemy;  odzwierciedla naszą obietnicę, że będziemy właściwym wyborem dla tych, którym świadczymy nasze usługi, że zapewnimy dokładność, przejrzystość i zróżnicowaną perspektywę.