Mazars nominowany do Global Payroll Awards!

Mazars już kolejny rok z rzędu został nominowany do Global Payroll Awards 2023 w kategorii "Global Payroll Supplier of the year 2023". To jednak nie koniec dobrych wiadomości - Anna Smagłowska, Manager w naszym Dziale Usług Kadrowo – Płacowych, została nominowana do nagrody "Payroll Manager of the Year".
Aneta Jurkiewicz

Jesteśmy dumni, że już po raz kolejny nasza praca została dostrzeżona i uhonorowana przez tak prestiżowe stowarzyszenie jakim jest Global Payroll Association. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Mazars to miejsce, które jednoczy fantastyczne osoby, które poprzez swoje wyjątkowe umiejętności pragną zrewolucjonizować rynek usług kadrowo-płacowych. Serdeczne gratulacje dla nas wszystkich!

Aneta Jurkiewicz Partner odpowiedzialna za usługi kadrowo-płacowe

Dziękujemy Global Payroll Association za nominacje. Te wyjątkowe nagrody są uhonorowaniem  doskonałości technicznej, rozwoju zawodowego i pracy zespołowej na rynku profesjonalnych usług kadrowo-płacowych a także prestiżowym, międzynarodowym wyrazem uznania dla firm i osób z tej branży.

Zwycięzcy tegorocznych nagród zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 8 czerwca 2023 r. w Narodowym Muzeum Szkocji w Edynburgu. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia.