Usługi dla firm prywatnych

Grupa specjalistów Mazars obsługujących firmy prywatne składa się z ekspertów, którzy z zaangażowaniem wspierają realizację celów naszych klientów – od firm rodzinnych, przez startupy, po średniej wielkości przedsiębiorstwa.

Nasze bogate doświadczenie we współpracy z prywatnymi firmami pokazuje, że rozumiemy ich potrzeby. Wiemy, że potrzebują one wysokiej jakości informacji wspierających podejmowanie decyzji i dostępu do naszych najlepszych praktyk i technologii, które pomogą im zachować kontrolę i zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa. Bez względu na to, czy chcą Państwo zapewnić zgodność z lokalnymi przepisami i regulacjami, czy szukają porady w zakresie finansowania i przejęć, czy próbują zdigitalizować swój biznes lub zaplanować wyjście z firmy z uwzględnieniem konsekwencji podatkowych, oferujemy wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów na całym świecie, niezależnie od Państwa lokalizacji, branży czy celu biznesowego.

Jak możemy Państwu pomóc?

Naszym celem jest umożliwienie Państwu skupienie się na podstawowej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i zapraszamy do kontaktu w celu omówienia strategii dostosowanej do Państwa modelu biznesowego.

Wyślij zapytanie ofertowe