Mazars nominowany do Global Payroll Awards 2022 w kategorii „Global Payroll Supplier of the year 2022"

Global Payroll Awards, przyznawane przez Global Payroll Association, są jedynymi na świecie nagrodami dla lokalnych i międzynarodowych dostawców usług płacowych i profesjonalistów z branży.

Jesteśmy wdzięczni Global Payroll Association za tę nominacje. Te wyjątkowe nagrody są uhonorowaniem  doskonałości technicznej, rozwoju zawodowego i pracy zespołowej na rynku profesjonalnych usług kadrowo-płacowych a także prestiżowym, międzynarodowym wyrazem uznania dla firm i osób z tej branży.

To ogromne wyróżnienie dla naszej globalnej praktyki usług płacowych i wynik wielu miesięcy współpracy międzynarodowych zespołów, wdrożonych innowacji oraz ogromnego zaangażowania naszych pracowników i ich kreatywności. Jesteśmy dumni, że Mazars Polska przyczynił się do przeniesienia globalnych usług płacowych Mazars na kolejny poziom gwarantujący klientom skalowalne i nowoczesne usługi płacowe.

Aneta Jurkiewicz Partner odpowiedzialna za usługi kadrowo-płacowe

W tegorocznej edycji konkursu nominacje otrzymał również Mazars we Francji w kategorii "In-country Payroll Provider of the Year 2022", Yolanda Díaz z Mazars w Hiszpanii w kategorii "Payroll Manager of the Year" oraz Toma Cerskute z Mazars w Irlandii w kategorii "Payroll Student of the Year 2022".

Zwycięzcy tegorocznych nagród zostali ogłoszeni podczas gali Global Payroll Awards, która odbyła się 22 września 2022 roku w Dublinie, w Irlandii.

Mazars zdobył nagrodę Judges Award 2022, która jest specjalnym wyróżnieniem Global Payroll Association. Aneta Jurkiewicz, Partner odpowiedzialna za usługi kadrowo-płacowe Mazars w Polsce, była jedną z osób reprezentujących Mazars podczas tego szczególnego wydarzenia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.