Finansowanie

Zdobycie funduszy niezbędnych do osiągania założonych celów

Finansowanie jest cennym narzędziem dla każdego stawiającego na rozwój biznesu. Może pomóc firmie wzrastać poprzez zapewnienie środków na realizację projektów, przejęć lub rozwoju strategicznego lub po prostu stanowić wsparcie dla codziennego kapitału obrotowego.

Jednakże świat finansowania staje się coraz bardziej złożony wraz z pojawianiem się na rynku coraz to nowych instrumentów finansowych. Nasi specjaliści ds. finansowania mogą zapewnić praktyczne i spersonalizowane doradztwo, aby pomóc Państwu zrozumieć, zabezpieczyć i wprowadzić rozwiązania w zakresie finansowania, które sprawdzą się w Państwa działalności i pomogą Państwu osiągnąć założone cele.

Nasze podejście

W Mazars rozumiemy świat finansowania i wagę roli, jaką finansowanie odgrywa dla biznesu. Proponujemy podejście oparte na współpracy, w ramach którego mobilizujemy ekspertów z szerokiego zakresu dyscyplin technicznych, sektorów i lokalizacji, żeby zagwarantować Państwu zespół odpowiadający Państwa potrzebom.

Wyznaczony dla Państwa zespół będzie ściśle z Państwem współpracował, żeby w pełni zrozumieć Państwa wymagania i podejście oraz świadczyć doradztwo dostosowane do Państwa strategii biznesowej i sposobów pracy. Być może chcą Państwo zadebiutować na giełdzie, zrefinansować zadłużenie, zebrać fundusze od partnerów inwestycyjnych, sfinansować projekt infrastrukturalny lub uzyskać wycenę dla transakcji w zakresie fuzji i przejęć. W powyższym zakresie oferujemy kompleksowe doradztwo i konsultacje, aby pomóc Państwu odnieść sukces w tych operacjach.

Świadczymy doradztwo w szerokim zakresie zagadnień związanych z finansowaniem, wspierając Państwa w pokonywaniu najróżniejszych wyzwań. Te zagadnienia obejmują: 

Dzięki międzynarodowej perspektywie i znajomości rynku lokalnego koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań, które wspierają Państwa strategię biznesową i realizację celów.