Usługi oddelegowania pracowników

Profesjonalne wsparcie dla Państwa własnych zespołów w kluczowych dla firmy sytuacjach

Wiele firm zderza się z problemem braku wykwalifikowanych specjalistów. Aktualne zasoby talentów na wiele specjalistycznych stanowisk są zdecydowanie zbyt skromne. Mazars może zaoferować dostosowane do Państwa potrzeb usługi oddelegowania, które zapewnią ekspertów na wymaganym przez Państwa firmę poziomie. 

Nasze podejście

Firmy z wielu powodów borykają się z niedoborem pracowników na kluczowych stanowiskach. Dostępność ekspertów w danej lokalizacji może nie być wystarczająco duża, Państwa firma może nie być w stanie zatrudniać pracowników tak szybko, jak wymaga tego jej rozwój lub mogą być Państwo zmuszeni do zatrudnienia dodatkowych zasobów na czas realizacji określonego projektu.

Nasze usługi w zakresie oddelegowania są odpowiedzią na Państwa potrzeby w sytuacjach kluczowych dla biznesu. Oferujemy outsourcing utalentowanych specjalistów w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.

Wszyscy członkowie naszego zespołu są w pełni zdeterminowani zapewniać firmom doświadczającym braków kadrowych usługi najwyższej jakości. Każdy z naszych ekspertów posiada kwalifikacje, doświadczenie zawodowe i indywidualne atuty niezbędne do pracy w dynamicznych warunkach i do sprostania szeregowi wyzwań. Mazars szczyci się kwalifikacjami i determinacją swoich pracowników i nieustannie inwestuje we wspieranie ich rozwoju tak, aby stali się ekspertami i liderami, na ustalonym poziomie.

Nasze usługi  

Gdy zwrócą się Państwo do Mazars z prośbą o wsparcie swojego zespołu, zapewnimy Państwu pakiet dostosowany do wyznaczonych potrzeb i celów. Nasze wsparcie może dotyczyć takich obszarów jak:

  • Usługi księgowe;
  • Sprawozdawczość finansowa;
  • Compliance ustawowy i podatkowy;
  • Przeglądy ksiąg, płac i kadr oraz procesów wewnętrznych;
  • Usługi HR i rekrutacja;
  • Lista płac;
  • Zarządzanie projektami.

Wyślij zapytanie ofertowe