Usługi

Mazars oferuje pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

Nasz zintegrowany system pracy i współpraca z biurami Mazars na całym świecie, daje nam dostęp do wiedzy, która w połączeniu z lokalnym doświadczeniem, pozwala nam lepiej pomagać naszym klientom w dalszym rozwoju. Dzięki połączeniu wiedzy merytorycznej i osobistego zaangażowania, proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb każdej firmy, zarówno spółek giełdowych, dużych korporacji, organizacji sektora publicznego, firm rodzinnych czy osób prywatnych.

Audyt i usługi atestacyjne

1. Audit and Assurance .jpg
Niezależność i dyscyplina, która gwarantuje zaufanie i przejrzystość interesariuszom i społeczeństwu.

Więcej

Outsourcing

2. Outsourcing .jpg
Partner outsourcingowy, który pomoże Państwu skoncentrować się na Państwa podstawowej działalności

Więcej

Doradztwo finansowe

3. Financial Advisory.jpg
Wsparcie w kluczowych momentach, które decydują o sukcesie Państwa firmy

Więcej

Konsulting

Consulting 4 1600 per 500px.jpg
Złożone otoczenie prawne i gospodarcze, w jakim działają współczesne przedsiębiorstwa, rodzi różnego rodzaju problemy i ryzyka.

Więcej

Podatki

4.3.4 Business intelligence.jpg
Mazars jest globalną, zintegrowaną firmą obecną na największych rynkach świata. Dzięki naszej międzynarodowej obecności rozumiemy złożoność systemów podatkowych we współczesnej globalnej gospodarce.

Więcej

ESG oraz Zrównoważony rozwój

Sustainability 1600 per 500.jpg
Zrównoważony rozwój oraz kwestie związane z ESG (Environmental, Social, Corporate Govenrance) stanowią kluczowy temat naszych czasów. Jest to szerokie i kompleksowe zagadnienie, które wpłynie na wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstw, począwszy od modelu biznesowego i łańcucha dostaw, po spełnienie wymogów regulacyjnych i prawnych czy też kontrolowanie kosztów oraz pozyskiwanie i utrzymywanie kapitału, klientów i pracowników.

Więcej

Usługi dla firm prywatnych

Services 1600x500.jpg
Grupa specjalistów Mazars obsługujących firmy prywatne składa się z ekspertów, którzy z zaangażowaniem wspierają realizację celów naszych klientów – od firm rodzinnych, przez startupy, po średniej wielkości przedsiębiorstwa.

Więcej

Foreign desks

Doing business abroad 1 1600 per 500px .jpg
Responding to the new challenges in the international business markets, Mazars in Poland has set up various foreign desks to assist both foreign companies in their business in Poland and Polish companies in their international growth strategy.

Więcej