Mazars HR-Pedia

Mamy przyjemność przedstawić publikację „Mazars-HR-pedia” przygotowaną przez ekspertów Mazars, która stanowi kompendium zagadnień kadrowo-płacowych, systematyzujące obowiązki pracodawców w Polsce.

Mazars-HR-pedia” to rodzaj encyklopedii „w pigułce” przedstawiającej specyfikę uregulowań kadrowo – płacowych obowiązujących w naszym kraju. Celem broszury jest zapewnienie łatwego dostępu do praktycznych i cennych informacji, przybliżających polskie przepisy spółkom planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce. Publikacja z pewnością będzie też dużym wsparciem dla istniejących już pracodawców, którzy pragną zweryfikować swoje obowiązki, jak i pracowników, którzy chcą sprawdzić przysługujące im prawa. 

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją, która składa się z 19 rozdziałów przedstawionych w kolejności alfabetycznej. Każdy z nich stanowi kompleksowe podsumowanie jednego z kluczowych obszarów tematyki płacowo – kadrowej. Zagadnienia obejmują m.in. informacje na temat ewidencji czasu pracy, uprawnień rodzicielskich, kosztów zatrudniania czy też tworzenia regulaminów oraz dodatkowych benefitów pracowniczych.  

„Mazars HR-pedia” nawiązuje do treści przepisów ustaw aktualnych na dzień 1 stycznia 2024 r. oraz zawiera proste przykłady ułatwiające zrozumienie specyfiki obowiązujących przepisów w Polsce.

Powiązane publikacje

Dokument

HR Pedia 2024