Usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Mazars oferuje znacznie więcej aniżeli standardowe usługi księgowe. Oprócz przygotowania sprawozdań finansowych, nasza oferta obejmuje ogół usług składających się na zarządzanie finansami. Proponujemy również doradztwo w zakresie prowadzenia działalności i wewnętrznych procesów księgowych.

Powierzając nam prowadzenie księgowości lub korzystając z outsourcingu wybranych procesów księgowych, czy innych zadań, będą Państwo mogli w pełni skoncentrować się na tym, co jest dla Państwa najważniejsze – na Państwa podstawowej działalności. Zakres usług zostanie starannie dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Mogą Państwo zlecić nam przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych lub obsługę kadrowo-płacową, jak również skorzystać z naszych rozwiązań podatkowych.

Nasza oferta nie ogranicza się do bieżącego przekazywania danych finansowych. Aby oddać pełen obraz Państwa firmy i pomagać w jej rozwoju, dane finansowe przedstawimy w kontekście wskaźników i długookresowych trendów ekonomicznych.

Jesteśmy przygotowani, by służyć Państwu wsparciem długoterminowo – od początku istnienia Państwa firmy i na każdym etapie jej rozwoju. Współpraca z Mazars gwarantuje elastyczne rozwiązania i propozycję usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb i do rodzaju działalności, aby pomóc Państwu w osiągnięciu celów biznesowych.

W zależności od Państwa potrzeb i wielkości firmy, wsparciem będzie Państwu służył zespół ekspertów z różnych dziedzin.