Mazars w Polsce nominowany do Global Payroll Awards

Mazars w Polsce został nominowany do Global Payroll Awards 2021 w kategorii "In-country Payroll Provider of the year", a Aneta Jurkiewicz, Dyrektor Zarządzająca naszego Działu Usług Kadrowo-Płacowych, została nominowana do nagrody "Payroll Manager of the Year".

Jesteśmy wdzięczni Global Payroll Association za te nominacje do nagród, które są prestiżowym międzynarodowym wyrazem uznania dla firm i osób z branży profesjonalnych usług kadrowo-płacowych. Wśród wskaźników i kryteriów znalazło się między innymi zadowolenie klientów i pracowników.

Square-ICP-Provider.png

„Bardzo cenimy zaufanie naszych klientów, które motywuje nasz zespół usług kadrowo-płacowych do utrzymywania wysokich standardów obsługi i podążania ścieżką innowacji." – powiedziała Monika Nowecka, Partner odpowiedzialna za Outsourcing. "Wysiłki Anety Jurkiewicz w tym względzie miały kluczowe znaczenie dla naszych wyników biznesowych w ciągu ostatniego roku. Jest ona nie tylko zręcznym i bardzo skutecznym menedżerem, który doskonale i konsekwentnie realizuje projekty naszych klientów, ale także osobą, która dla swoich pracowników jest prawdziwym liderem działu usług kadrowo-płacowych." – dodała Monika Nowecka.

Square-Payroll-Manager.png

Zwycięzcy tegorocznych nagród zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 11 listopada 2021 r. w Old Palace w Hatfield House, Hertfordshire w Wielkiej Brytanii.