Mazars nominowany w konkursie Global Payroll Awards 2024

Mazars w Polsce po raz kolejny został nominowany do prestiżowej nagrody Global Payroll Awards, tym razem w kategorii „Payroll Team of the Year 2024!”.

GPA Payroll Awards to coroczne wydarzenie gromadzące czołowych przedstawicieli branży płacowej, wyróżniające wybitne osiągnięcia firm oraz osób zajmujących się tematyką kadrowo-płacową w kilku kategoriach.

Shortlista w kategorii „Payroll Team of the Year 2024!” to zaszczytne wyróżnienie zespołów, wykazujących się: innowacyjnością, doskonałością techniczną, osiągnięciami w dziedzinie obsługi płacowej oraz takich, które wywarły znaczący wpływ na branżę kadrowo-płacową poprzez wdrażanie nowych technologii i procesów.

 „Ta kolejna z rzędu nominacja jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i ciągłego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości standardów oraz usług kadrowo- płacowych. Jestem niezwykle dumna z nominacji naszego zespołu – to ludzie z pasją, pełni zaangażowania i umiejętności współpracy. To oni stanowią trzon naszego sukcesu. Gratulacje dla całego zespołu!” - Aneta Jurkiewicz, Partner odpowiedzialna za usługi kadrowo-płacowe Mazars w Polsce.

 Zwycięzcy tegorocznych nagród zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 27 czerwca 2024 r. w The Ble Azure w Atenach.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.