Działania podjęte przez Mazars w Polsce w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronowirusa

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego infekcję COVID-19, pragniemy zapewnić Państwa, że stosujemy się do porad i wskazówek WHO, zaleceń odpowiednich organów państwowych oraz globalnych wytycznych grupy Mazars zmierzających do ograniczenia ekspansji wirusa.

Wdrożyliśmy w tym celu wewnętrzne procedury mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów, Partnerów i Pracowników.

  • Umożliwiliśmy naszym Pracownikom skuteczny oraz właściwie zabezpieczony zdalny dostęp do niezbędnych zasobów sieciowych i wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej w sposób zapewniający realizację wszystkich naszych zobowiązań wobec naszych Klientów i Partnerów biznesowych
  • Zawiesiliśmy do odwołania wszystkie podróże służbowe oraz osobiste spotkania biznesowe - zapraszamy do spotkań online.
  • Na bieżąco prowadzimy komunikację z naszym Pracownikami dotyczącą koronawirusa oraz działań prewencyjnych minimalizujących ryzyko zakażenia.
  • Preferujemy dokumentację w formacie cyfrowym. Jeśli to tylko możliwe, prosimy o przesyłanie nam wszelkich dokumentów w formie elektronicznej. Znacznie usprawni to naszą współpracę w aktualnych warunkach.
  • Proces rekrutacji przenieśliśmy do przestrzeni wirtualnej. Zapraszamy do aplikowania i do rozmów rekrutacyjnych online.

Jesteśmy przekonani, że mają Państwo kontakt telefoniczny i mailowy do osób, z którymi na bieżąco Państwo współpracują. Prosimy o taką właśnie formę kontaktu z nami.

W przypadku ewentualnych pytań, prosimy o kontakt z naszą siedzibą w Warszawie w godzinach 9.oo-17.oo pod numerem tel. 22 25 55 200.

Pragniemy zapewnić o naszej pełnej dyspozycyjności i gotowości, aby służyć Państwu radą i pomocą.

Zarząd Mazars w Polsce