Poznajcie nasze zespoły doradztwa finansowego oraz kancelarii prawnej Mazars na IPEM 2022 w Cannes

20, 21 i 22 września 2022 roku | Nasze zespoły powitają Państwa na IPEM 2022, który odbędzie w Pałacu Festiwalowym w Cannes

Znajdziecie nas przy stoisku nr U104

Zespoły Doradztwa Finansowego Mazars oraz MSA (kancelaria prawna Mazars) będą obecne podczas edycji 2022 IPEM, czyli wiodącego europejskiego wydarzenia w branży private equity. Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający oraz Adam Zohry, Executive Manager w Dziale Doradztwa Finansowego wezmą udział w tej delegacji, reprezentując zarówno Mazars w Polsce, jak i region Europy Środkowo-Wschodniej.

 • 21

  ekspertów Mazars obecnych podczas tej 7. edycji
 • 7

  krajów reprezentowanych przez ekspertów Mazars
 • +600

  inwestorów

L’IPEM – International Private Equity Market, jest międzynarodowym wydarzeniem z branży private equity, które skupia się przede wszystkim na spotkaniach biznesowych pmiędzy inwestorami instytucjonalnymi i prywatnymi, zarządzającymi funduszami, dostawcami usług w sektorze oraz przedsiębiorcami poszukującymi finansowania na swój rozwój.

Tematem przewodnim 7. edycji IPEM będzie przewaga konkurencyjna kapitału private equity: „Rynki prywatne nie tylko wykazały się odpornością w ciągu kilku ostatnich trudnych miesięcy, ale wręcz rozkwitły i pokazały, że są „elementem rozwiązania”. Konkurencja o kapitał czy zawarcie transakcji jest spora, a na horyzoncie rysuje się wiele wyzwań makroekonomicznych. Jak sektor private equity może zachować swoją przewagę?”

Miejsce i data

 • Palais des Festivals, 1 boulevard de la Croisette à Cannes
 • Stoisko nr U104
 • 20, 21 i 22 września 2022 roku

Więcej informacji na temat naszych usług

Doradztwo finansowe

Kancelaria prawna Mazars