CEE Tax & Payroll Newsletter

Przegląd najważniejszych zmian w przepisach podatkowych, prawa pracy oraz z obszaru kadr i płac w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Informacje, które poprowadzą Państwa przez zmieniający się regionalny krajobraz podatkowy, pracowniczy oraz płacowy

CEE Tax & Payroll Newsletter ma na celu informowanie o zmianach przepisów podatkowych, z zakresu prawa pracy oraz kadr i płac w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przegląd najważniejszych informacji pomoże w sprawniejszym poruszaniu się po zmianach zachodzących w następujących krajach: Albania, Austria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia i Ukraina.

Globalny zasięg i rozwiązania

Mazars to jedna z najdłużej działających firm na rynku audytu, doradztwa podatkowego i konsultingu w regionie CEE. Rozwinęliśmy regionalne centra kompetencyjne, pracując wspólnie na jednej zintegrowanej platformie. Nasze podejście oferuje Państwu przewagę konkurencyjną wynikającą z dostępu zarówno do międzynarodowych, wykwalifikowanych specjalistów, jak i do wiedzy na temat rynku podatkowego i płacowego.

Aby otrzymywać ten kwartalny przegląd przygotowany przez specjalistów Mazars, dołącz do grona subskrybentów naszego newslettera. 

Zapisz się do newslettera

Newsletter ukazuje się w języku angielskim.