M&A / Finanse przedsiębiorstw

Nasi doradcy w zakresie fuzji i przejęć pomagają Państwu osiągać cele dzięki sprawdzonemu specjalistycznemu doradztwu i wsparciu na każdym etapie projektu. Jeżeli pragną Państwo pozyskać fundusze, nabyć przedsiębiorstwo lub je zbyć, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas transakcji na całym świecie w różnych sektorach.

Transakcje biznesowe są bardzo istotnymi wydarzeniami w cyklu życia organizacji i bardzo ważne jest, aby każdy  ich etap został dobrze przeprowadzony. Nasz zespół specjalistów ma duże doświadczenie we współpracy z obiema stronami transakcji i może Państwu doradzić przez cały proces transakcji.

Główne korzyści z naszych usług

  • Oferujemy usługi nadzorowane przez partnera na każdym etapie transakcji, dzięki czemu uzyskują Państwo doradztwo najwyższej jakości.
  • Nasza wyjątkowa struktura oznacza, że możemy pracować płynnie przy zleceniach transgranicznych i zapewniamy wiedzę na temat lokalnych wymogów na całym świecie.
  • Jesteśmy elastyczni i możemy zapewnić usługi dostosowane do Państwa potrzeb w zależności od specyfiki Państwa sytuacji.

Usługi

  • Zbycie: Przygotujemy Państwa w pełni do procesu sprzedaży w celu maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy. Zajmiemy się całym procesem, począwszy od znalezienia nabywcy do wynegocjowania umowy sprzedaży, kontaktów z pozostałym interesariuszami i doradcami w niezbędnym zakresie, aby zagwarantować, że transakcja zostanie zrealizowana w sposób terminowy i skuteczny.
  • Nabycie: Pomagamy ustalić cele akwizycyjne i do nich podejść, aby pomóc Państwu osiągnąć założone cele.
  • Wykup menedżerski: Pomagamy Państwu ustrukturyzować, sfinansować i zrealizować wykup menedżerski, jednocześnie minimalizując wpływ, jaki ten proces może mieć na prowadzenie działalności.
  • Pozyskiwanie funduszy i doradztwo w zakresie zadłużenia: Nasz zespół będzie wspierał Państwa w wyborze i negocjowaniu najlepszego źródła finansowania dla potrzeb Państwa działalności.
  • Inne: Prywatyzacje, fuzje i przejęcia spółek w trudnej sytuacji, wydzielenie, wyodrębnienie, pierwsza oferta publiczna IPO.